VEVOR VEVOR Μετατροπέας Ισχύος 1500W 12V σε 230V XZXNBQ1500WXQCR5AV2
Κωδικός προϊόντος : XZXNBQ1500WXQCR5AV2 ID : 45647
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 947 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς Εξόδου: 1500W (Ονομαστική), 3000W (Κορυφής)
  • Τάση Εισόδου DC: 12V DC
  • Τάση Εξόδου AC: 230V AC
  • Κύμα Εξόδου: Τροποποιημένο Ημιτονοειδές Κύμα
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου
  • Πιστοποιήσεις: CE, FCC
VEVOR Μετατροπέας Ισχύος 1500W 12V σε 230V XZXNBQ1500WXQCR5AV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Τροποποιημένος Ημιτονοειδής Μετατροπέας Ισχύος 1500W DC12V σε AC230V Πιστοποιημένος με CE FCC
1500W Τροποποιημένος Ημιτονοειδής Μετατροπέας Ισχύος
  • Ανθεκτική Κατασκευή από Κράμα Αλουμινίου
  • Ευέλικτη Χρήση
  • Πολλαπλές Επιλογές Προδιαγραφών
  • Πολυμορφία στη Χρήση
  • Σημαντικές Συμβουλές Χρήσης
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Τάση Εισόδου DC: 12V DC
  • Τάση Εξόδου AC: 230V AC
  • Ισχύς Κορύφωσης: 3000W
  • Αριθμός Μοντέλου: SGM-1500W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 280 x 144 x 72 mm
  • Καθαρό Βάρος: 2.2 kg
  • Κυματομορφή Εξόδου: Τροποποιημένο Ημίτονο
Ο VEVOR Τροποποιημένος Ημιτονοειδής Μετατροπέας Ισχύος 1500W είναι ιδανικός για την παροχή αξιόπιστης ισχύος σε διάφορες συσκευές. Με την ανθεκτική κατασκευή από κράμα αλουμινίου, προσφέρει ευελιξία και αντοχή. Είναι πιστοποιημένος με CE και FCC, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια και την ποιότητα που χρειάζεστε.