VEVOR VEVOR Μεταφορική Ταινία 59x15.7", Ανοξείδωτη, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ59X157IYEP9OV2
Κωδικός προϊόντος : PDSSJ59X157IYEP9OV2 ID : 47402
Σύντομη περιγραφή
VEVOR Belt Conveyor Attributes Κύρια Χαρακτηριστικά του Μεταφορικού Ιμάντα VEVOR
  • Ποικιλία Ρυθμίσεων: Προσαρμόσιμη ταχύτητα και κατεύθυνση για ευελιξία στις εφαρμογές.
  • Προστασία από Υπερθέρμανση: Ενσωματωμένο σύστημα για αποφυγή υπερθέρμανσης του κινητήρα.
  • Προστασία Ρεύματος: Διασφαλίζει την ασφαλή λειτουργία με προστασία από υπερφόρτωση.
  • Όριο Φορτίου: Μέγιστη χωρητικότητα φόρτωσης 45 kg για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
VEVOR Μεταφορική Ταινία 59x15.7", Ανοξείδωτη, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ59X157IYEP9OV2
VEVOR Ζώνη Μεταφοράς, 59 x 15.7 ίντσες
Βιομηχανικής Ποιότητας Υλικό: Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι 201 για μέγιστη αντοχή.
Ζώνη Μεταφοράς PVC: Ανθεκτική και αντιστατική ζώνη για ομαλή λειτουργία.
Πολλαπλές Ρυθμίσεις: Ρυθμιζόμενη ταχύτητα και κατεύθυνση για ευελιξία στη χρήση.
Προστασία από Υπερθέρμανση: Ενσωματωμένη προστασία για ασφαλή λειτουργία.
Ποικιλία Εφαρμογών: Ιδανική για βιομηχανικές και εμπορικές χρήσεις.
Προστασία Ρεύματος: Ασφαλής λειτουργία με προστασία από υπερφόρτωση.
Όριο Φορτίου: 99.21 lbs / 45 kg
Αριθμός Μοντέλου: MS15040
Βάρος Προϊόντος: 53.35 lbs / 24.2 kg
Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 201
Ταχύτητα Ζώνης: Διπλής Κατεύθυνσης Μεταβλητή Ταχύτητα, 25 m/min
Διαστάσεις Ζώνης: 59 x 15.7 in / 1498.6 x 398.8 mm
Πλάτος Τραπέζης: 17.7 in / 450 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 58.66 x 22.05 x 35.91 in / 1490 x 560 x 912 mm