VEVOR VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 20m x 16mm 250W Χειροκίνητο Τροφοδοτικό XSGDSTJ250W540ZG9V2
Κωδικός προϊόντος : XSGDSTJ250W540ZG9V2 ID : 42559
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρός Κινητήρας: Ο κινητήρας 250W παρέχει αξιόπιστη απόδοση για καθαρισμό αποχετεύσεων.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από Q195 σίδηρο και 65Mn, προσφέρει μακροχρόνια αντοχή.
  • Συμπαγής και Εργονομικός Σχεδιασμός: Διαστάσεις 540 x 310 x 330 mm για εύκολη αποθήκευση και χρήση.
  • Επιφανειακά Σκληρυμένα Καλώδια: Εξασφαλίζουν αντοχή στη φθορά και αποτελεσματική λειτουργία.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Ιδανικό για επαγγελματική χρήση με υψηλή απόδοση καθαρισμού.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 20m x 16mm 250W Χειροκίνητο Τροφοδοτικό XSGDSTJ250W540ZG9V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 66FT x 5/8" 250W
Ισχυρός Κινητήρας
Ανθεκτική Κατασκευή
Ολοκληρωμένη Ικανότητα Καθαρισμού
Συμπαγής και Εργονομική
Επιφανειακά Σκληρυμένα Καλώδια
Επαγγελματική Απόδοση
Μέθοδος Τροφοδοσίας: Χειροκίνητη Τροφοδοσία
Διαστάσεις Προϊόντος: 21.26 x 12.20 x 13 in / 540 x 310 x 330 mm