VEVOR VEVOR Μπάλα Μέγγενη 3", Εργαλείο Χαρακτικής με Περιστροφή 360°, 30 Εξαρτήματα για Κοσμήματα και Χαρακτική WNXZSZ213YC314SIPV0
Κωδικός προϊόντος : WNXZSZ213YC314SIPV0 ID : 41919
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετικά Υλικά και Κατασκευή
  • Επαγγελματικά Αξεσουάρ
  • Τελειότητα Χειροτεχνίας
  • Σχεδιασμός Περιστροφής
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας
VEVOR Μπάλα Μέγγενη 3", Εργαλείο Χαρακτικής με Περιστροφή 360°, 30 Εξαρτήματα για Κοσμήματα και Χαρακτική WNXZSZ213YC314SIPV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μπάλα Βάση, Εργαλείο Χαρακτικής 3", 360° Περιστρεφόμενη Βάση Χαρακτικής
Εξαιρετικά Υλικά και Κατασκευή
Επαγγελματικά Αξεσουάρ
Τέλεια Χειροτεχνία
Η προσεγμένη κατασκευή της εξασφαλίζει την ακρίβεια και την ποιότητα σε κάθε σας έργο.
Περιστρεφόμενος Σχεδιασμός
Πολλαπλές Εφαρμογές
Ιδανική για χαρακτική, τοποθέτηση κοσμημάτων και άλλες λεπτομερείς εργασίες.
Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας
Με μέγιστο άνοιγμα 2.13 in / 54 mm, μπορείτε να προσαρμόσετε τη βάση στις ανάγκες σας.
Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 4.4 lbs / 2 kg
Υλικό Σιαγόνας και Μπάλας: Ατσάλι
Μοντέλο Προϊόντος: JH-N3YC001BP
Επιφανειακή Επεξεργασία: Επιχρωμίωση
Μέγιστο Μέγεθος Προϊόντος (Βάση + Εγκατεστημένη Μπάλα): 3.8 x 3.8 x 3.3 in / 97 x 97 x 85 mm
Διάμετρος Μπάλας: 3 in / 78 mm