VEVOR VEVOR Οδοντιατρικό Αμμοβολής 2 Στυλό + 2 Δεξαμενές με LED και Πεντάλ PSJ-SB00000000001V2
Κωδικός προϊόντος : PSJ-SB00000000001V2 ID : 45240
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Dental Sandblaster
  1. Διαφανές Παράθυρο: Παρέχει καθαρή οπτική επαφή με την περιοχή εργασίας.
  2. Ανθεκτική Μεταλλική Αποθήκευση: Εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και αντοχή.
  3. Προηγμένος Φωτισμός LED: Βελτιώνει την ορατότητα κατά τη διάρκεια της εργασίας.
  4. Αποδοτικός Σχεδιασμός Διπλής Πένα: Επιτρέπει την ταυτόχρονη χρήση δύο διαφορετικών υλικών.
  5. Απλή Λειτουργία: Εύκολο στη χρήση με έλεγχο μέσω πεντάλ ποδιού.
  6. Εκτεταμένες Χρήσεις: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές στο οδοντιατρικό εργαστήριο.
VEVOR Οδοντιατρικό Αμμοβολής 2 Στυλό + 2 Δεξαμενές με LED και Πεντάλ PSJ-SB00000000001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Οδοντιατρικό Αμμοβολιστικό 2 Στυλό + 2 Δεξαμενές
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Διαφανές Παράθυρο: Μεγάλο παράθυρο προβολής για άνετη παρακολούθηση της διαδικασίας.
  • Ανθεκτική Μεταλλική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Προηγμένος Φωτισμός LED: Εξοπλισμένο με σύστημα φωτισμού φθορισμού για καλύτερη ορατότητα.
  • Αποτελεσματικός Σχεδιασμός Διπλού Στυλό: Δύο στυλό για μεγαλύτερη ευελιξία και ακρίβεια.
  • Απλή Λειτουργία: Εύκολο στη χρήση με έλεγχο μέσω ποδοδιακόπτη.
  • Εκτεταμένες Χρήσεις: Ιδανικό για διάφορες οδοντιατρικές εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγεθος Σωματιδίων: 120μm/150μm/180μm
  • Ισχύς: 10W
  • Πίεση Εργασίας: 4 kg
  • Ακροφύσιο: 1.2 mm
  • Τάση: 220V/50HZ±10%
  • Βάρος: 36 lbs (17 kg)
  • Διαστάσεις: 14.96" x 16.34" x 11.42" / 38 x 41.5 x 29 cm