VEVOR VEVOR Παγίδα Ζώων 50" x 20" x 26" για Τρωκτικά YBL50YC00000VGIXYV0
Κωδικός προϊόντος : YBL50YC00000VGIXYV0 ID : 72449
Σύντομη περιγραφή
  • Ευγενική σύλληψη
  • Ανθεκτικό για μακροχρόνια χρήση
  • Έτοιμο για χρήση από το κουτί
  • Πολλαπλές εφαρμογές
  • Ευαίσθητη σκανδάλη και πόρτα με ελατήριο
  • Έξυπνη και βολική παγίδευση
    VEVOR Παγίδα Ζώων 50" x 20" x 26" για Τρωκτικά YBL50YC00000VGIXYV0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    html Παγίδα Ζωντανών Ζώων VEVOR 50" x 20" x 26"
    Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Έτοιμη για Χρήση: Χωρίς ανάγκη συναρμολόγησης, απλά ανοίξτε και χρησιμοποιήστε.
    • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανική για διάφορα ζώα, από γάτες μέχρι μικρά τρωκτικά.
    • Ευαίσθητος Μηχανισμός: Με ευαίσθητη σκανδάλη και ελατήριο πόρτας για έξυπνη και άνετη σύλληψη.
    Τεχνικές Προδιαγραφές
    • Διαστάσεις: 50 x 20 x 26 ίντσες / 1270 x 508 x 660 mm