VEVOR VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Καλυμμένος Πάνω από Πλυντήριο και Στεγνωτήριο από Δρυς XYTM54INCHXM3W0PHV0
Κωδικός προϊόντος : XYTM54INCHXM3W0PHV0 ID : 61960
  • Προστατεύει τις συσκευές σας
VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Καλυμμένος Πάνω από Πλυντήριο και Στεγνωτήριο από Δρυς XYTM54INCHXM3W0PHV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργική Επιφάνεια Πλυντηρίου & Στεγνωτηρίου
  • Μεγάλη Επιφάνεια: Ιδανική για πολλαπλές χρήσεις.
  • Ποιοτικό Υλικό: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό P2 μοριοσανίδα.
  • Ποικιλία Χρωμάτων: Επιλέξτε το χρώμα που ταιριάζει στο στυλ σας.
  • Εύκολη Τοποθέτηση: Δεν απαιτείται τρύπημα.
  • Συμβατότητα Στυλ: Ταιριάζει με κάθε διακόσμηση.
  • Προστασία Μηχανών: Προστατεύει τις συσκευές σας.
Χωρητικότητα Βάρους: 250 lbs
Διαστάσεις Προϊόντος: 1370 x 700 x 69 mm
Βάρος Προϊόντος: 11.7 kg ± 5% (συμπεριλαμβανομένων όλων των αξεσουάρ)
Ύψος Περιμετρικού Πάνελ: 50.8 mm