VEVOR VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Κορυφαίος Πάγκος Πλυντηρίου και Στεγνωτηρίου σε Λευκό Χρώμα XYTM54INCHBSZROXRV0
Κωδικός προϊόντος : XYTM54INCHBSZROXRV0 ID : 61958
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργική μεγάλη επιφάνεια
  • Υλικό υψηλής αντοχής
  • Πολλαπλές επιλογές χρωμάτων
  • Δεν απαιτείται τρύπημα
  • Συμβατότητα με διάφορα στυλ
  • Προστατεύει τις συσκευές σας
VEVOR Πάγκος Πλυντηρίου-Στεγνωτηρίου 54" x 27" Ξύλινος Κορυφαίος Πάγκος Πλυντηρίου και Στεγνωτηρίου σε Λευκό Χρώμα XYTM54INCHBSZROXRV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργικός Πάγκος Πλυντηρίου & Στεγνωτηρίου
  • Διαστάσεις: 1370 x 700 x 69 mm
  • Χωρητικότητα Βάρους: 113 kg
  • Χρώμα: Λευκό
  • Υλικό: Π2 μοριοσανίδα 15 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 11.7 kg ± 5%
  • Ύψος Περιμετρικού Πάνελ: 50.8 mm