VEVOR VEVOR Πλακάκι Ντους Καθίσματος, 38.2" x 11.4" x 20" Έτοιμο για Πλακάκι, Αδιάβροχο & Στεγανό, 440 lbs Φορτίο, Ορθογώνιο Καθιστικό Ντους FSLY115X38X20Y2XKV0
Κωδικός προϊόντος : FSLY115X38X20Y2XKV0 ID : 49742
Σύντομη περιγραφή
  • Στερεά Κατασκευή Μπλοκ
  • Υποστήριξη 440 Λίβρες
  • Κατάλληλο Μέγεθος Πάγκου
  • Αξιόπιστη Μεμβράνη PE
  • Το Επόμενο DIY Έργο Σας
  • Ιδανικό για Κάθε Μπάνιο
VEVOR Πλακάκι Ντους Καθίσματος, 38.2" x 11.4" x 20" Έτοιμο για Πλακάκι, Αδιάβροχο & Στεγανό, 440 lbs Φορτίο, Ορθογώνιο Καθιστικό Ντους FSLY115X38X20Y2XKV0