VEVOR VEVOR Πλάνη Πάχους, 13" Επιτραπέζια, 15-Amp, 2000W, Χαμηλού Θορύβου DSYBJY1800W13JWVFV2
Κωδικός προϊόντος : DSYBJY1800W13JWVFV2 ID : 46719
Σύντομη περιγραφή
  • Πλάτος Εργασίας: 13 ίντσες
  • Ισχύς Κινητήρα: 15 Αμπέρ, 2000W
  • Ταχύτητα Τροφοδοσίας: 236 ίντσες/λεπτό
  • Μέγιστο Βάθος Κοπής: 1/8 ίντσα
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 6 ίντσες
  • Βάρος Αντικειμένου: 61.7 λίβρες
VEVOR Πλάνη Πάχους, 13" Επιτραπέζια, 15-Amp, 2000W, Χαμηλού Θορύβου DSYBJY1800W13JWVFV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πλάνη Πάχους VEVOR, Μονής Ταχύτητας, 13" Πλάτος Τραπέζι Εργασίας
Ανακαλύψτε την πλάνη πάχους VEVOR, ιδανική για επεξεργασία ξύλου, τόσο σκληρού όσο και μαλακού. Εξοπλισμένη με ισχυρό κινητήρα 15-Αμπέρ και 2000W, προσφέρει εξαιρετική απόδοση και χαμηλό θόρυβο.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πλάτος Τραπέζι Εργασίας: 13 ίντσες (33 cm)
  • Μήκος Τραπέζι Εισόδου: 12 ίντσες (30.1 cm)
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 6 ίντσες (15 cm)
  • Ταχύτητα Τροφοδοσίας: 236 in/min (6 m/min)
  • Κινητήρας: 15 Αμπέρ, 1800W, 23500 rpm
  • Υλικό Λεπίδας: Υψηλής Ταχύτητας Χάλυβας
  • Ποσότητα Μαχαιριών: Δύο
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 20.7 x 27.4 x 18.9 ίντσες (52.5 x 69.6 x 48 cm)
  • Βάρος Προϊόντος: 61.7 lbs (28 kg)
Πλεονεκτήματα:
  • Ισχυρός κινητήρας για ομαλή και αποτελεσματική αφαίρεση υλικού.
  • Εκτεταμένο τραπέζι εισόδου 12" για καλύτερη υποστήριξη του υλικού.