Κωδικός προϊόντος : JSGSWL24IN10UVQ61V0 ID : 40618
Σύντομη περιγραφή
  • Ευέλικτο και Εύκολο στην Εγκατάσταση
  • Διάφορες Εφαρμογές
  • Μακροχρόνια Προστασία
  • Ενισχυμένη Συσκευασία
  • Για Αποκλεισμό Μικρών Ζώων
  • Διαθέσιμο σε Διάφορες Προδιαγραφές
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υφασμάτινο Πλέγμα, 24'' x 100' Γαλβανισμένο Ρολό Πλέγματος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ενισχυμένη Συσκευασία: Παρέχεται σε παχιά συσκευασία για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο: SS19121224100
  • Καθαρό Βάρος Προϊόντος: 11.3kg ±3%
  • Επικάλυψη: Γαλβανισμένο + Μαύρο Βινύλιο
  • Μέγεθος Πλέγματος: 0.5in x 0.5in / 12.7 x 12.7 mm
  • Κύριο Υλικό: Γαλβανισμένο Σιδερένιο Σύρμα + PVC
  • Διάμετρος Σύρματος: 19 Gauge / 1.06 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 24in x 100ft / 610 x 30480 mm