Κωδικός προϊόντος : JSGSWL36IN10LR9PIV0 ID : 40621
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Hardware ClothΚορυφαία Χαρακτηριστικά του VEVOR Hardware Cloth
  • Ευέλικτο και Εύκολο στην Εγκατάσταση: Ιδανικό για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Διάφορες Εφαρμογές: Κατάλληλο για κοτέτσια, φράχτες κουνελιών και φράχτες φιδιών.
  • Μακροχρόνια Προστασία: Παρέχει ανθεκτικότητα και προστασία από τις καιρικές συνθήκες.
  • Ενισχυμένη Συσκευασία: Προστατεύει το προϊόν κατά τη μεταφορά.
  • Για Αποκλεισμό Μικρών Ζώων: Αποτελεσματικό για την αποτροπή εισόδου μικρών ζώων.
  • Διαθέσιμο σε Διάφορες Προδιαγραφές: Προσφέρει επιλογές για διαφορετικές ανάγκες.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υφασμάτινο Πλέγμα, 36'' x 100' Γαλβανισμένο Ρολό Πλέγματος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ενισχυμένη Συσκευασία: Παρέχεται σε παχιά συσκευασία για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο Προϊόντος: SS19121236100
  • Καθαρό Βάρος Προϊόντος: 17.4kg ±3%
  • Επικάλυψη: Γαλβανισμένο + Μαύρο Βινύλιο
  • Μέγεθος Πλέγματος: 0.5in x 0.5in / 12.7 x 12.7 mm
  • Κύριο Υλικό: Γαλβανισμένο Σιδερένιο Σύρμα + PVC
  • Διάμετρος Σύρματος: 19 Gauge / 1.06 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 36in x 100ft / 910 x 30480 mm