VEVOR VEVOR Πολυλειτουργικός Ξύλινος Πάγκος 48x24" με Πίνακα & Πρίζες DGBG48X24INCHD1NXV2
Κωδικός προϊόντος : DGBG48X24INCHD1NXV2 ID : 49641
Σύντομη περιγραφή
  • Πολλαπλών Λειτουργιών
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος
  • Σταθερή Κατασκευή
  • Ανθεκτικά Λαστιχένια Πόδια
  • Αποτελεσματικές Λύσεις Αποθήκευσης
  • Υλικό Επιφάνειας: Δρυς
VEVOR Πολυλειτουργικός Ξύλινος Πάγκος 48x24" με Πίνακα & Πρίζες DGBG48X24INCHD1NXV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργικός Πάγκος Εργασίας VEVOR από Συμπαγές Ξύλο 48x24
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος
  • Ανθεκτικά Λαστιχένια Πόδια
  • Επιφάνεια από Συμπαγές Ξύλο
  • Σταθερή Κατασκευή
  • Φιλικά προς τον Χρήστη Χαρακτηριστικά
Ο πάγκος εργασίας διαθέτει 10 οπές ρύθμισης και είναι πιστοποιημένος με ETL. Η επιφάνεια εργασίας είναι κατασκευασμένη από δρυς και έχει αντοχή βάρους έως 2000 lbs / 907 kg. Οι διαστάσεις της επιφάνειας είναι 48 x 24 in / 1219 x 610 mm ± 1 mm, ενώ το πάχος της είναι 1.2 in / 30.5 mm ± 1 mm. Το ύψος μπορεί να ρυθμιστεί από 28 έως 39.5 in / 71.1-100.3 cm.