VEVOR VEVOR Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 34" FM1151+KZJ-870001V2
Κωδικός προϊόντος : FM1151+KZJ-870001V2 ID : 41735
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Μηχανής Θερμομεταφοράς VEVOR 5 σε 1 Κορυφαία Χαρακτηριστικά
  1. Ρυθμιζόμενη Δύναμη & Ταχύτητα: Προσαρμόστε την πίεση κοπής από 10 έως 500g και την ταχύτητα κοπής από 10 έως 800 mm/s.
  2. Υψηλή Απόδοση: Ισχύς 1200W για γρήγορη και αποτελεσματική λειτουργία.
  6. Εύρος Θερμοκρασίας: Ρυθμιζόμενο από 200 έως 450 °F (95-232 °C) για διάφορες εφαρμογές.
VEVOR Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 34" FM1151+KZJ-870001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 5 σε 1 Μηχανή Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 34”
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για τις ανάγκες σας σε θερμομεταφορά και κοπή βινυλίου με το VEVOR 5 σε 1 Μηχανή Θερμομεταφοράς και το Κοπτικό Βινυλίου 34”. Ιδανικό για καλλιτεχνικές δημιουργίες και εκτυπώσεις sublimation.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ρυθμιζόμενη Δύναμη & Ταχύτητα: Προσαρμόστε την πίεση κοπής από 10 έως 500g και την ταχύτητα κοπής από 0.4" έως 31.5"/s (10-800 mm/s).
  • Υψηλή Απόδοση: Με ισχύ 1200W, εξασφαλίζει γρήγορη και αποτελεσματική λειτουργία.
  • Σχεδιασμός Περιστροφής 360°: Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση και ασφαλή χρήση.
  • Ακριβής Έλεγχος: Χρονοδιακόπτης 0-999 δευτερολέπτων και θερμοκρασία από 200-450 °F (95-232 °C).
  • Λεπτομέρειες Φροντίδας: Περιλαμβάνει πλάκες για πιάτα, καπέλα και κούπες, με εύκολη ρύθμιση ύψους από 13.5" έως 17" (34.3-43.2 cm).
Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο Κοπτικού Βινυλίου: 34 Ίντσες
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 30.7" (780 mm)
  • Μέγιστη Τροφοδοσία Χαρτιού: 34.3" (870 mm)
  • Πρέσα Πιάτου #1: Μέγιστη Διάμετρος 5" (12.7 cm)
  • Πρέσα Πιάτου #2: Μέγιστη Διάμετρος 6" (15.2 cm)
  • Πρέσα Καπέλου: 6" x 3" (15 x 7.6 cm) Καμπύλη
  • Πρέσα Κούπας: Διάμετρος 3"-3.5" (7.6 x 8.9 cm) (11 OZ)
  • Είσοδος Ισχύος: 110V
VEVOR 5 in 1 Heat Press and Vinyl Cutter Machine.