VEVOR VEVOR Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 34” THJ3838+KZJ-87001V2
Κωδικός προϊόντος : THJ3838+KZJ-87001V2 ID : 41736
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Μηχανής Θερμομεταφοράς VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Μηχανής Θερμομεταφοράς VEVOR
  1. Εξαιρετική Ικανότητα Κοπής: Η μηχανή διαθέτει μέγιστο πλάτος κοπής 780MM/30.7" και πίεση κοπής 10-500g.
  2. Εξαιρετική Επίδραση Θερμομεταφοράς: Η πλάκα θέρμανσης έχει μέγεθος 15" x 15" (38 x 38 cm) και θερμοκρασιακό εύρος 200-450 °F (95-232 °C).
  4. Θύρες USB & Σειριακές: Παρέχει ευελιξία στη σύνδεση με διάφορες συσκευές.
  5. Πλήρη Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για άμεση χρήση.
VEVOR Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 34” THJ3838+KZJ-87001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 5 σε 1 Μηχανή Θερμομεταφοράς & Κοπτικό Βινυλίου 38x38cm με Κιτ Εκτυπωτή Sublimation
Κύρια Χαρακτηριστικά:
  • Καλή Συνδυασμένη Χρήση: Συνδυάζει θερμομεταφορά και κοπή βινυλίου για ολοκληρωμένες λύσεις.
  • Εξαιρετική Ικανότητα Κοπής: Μέγιστο πλάτος κοπής 780MM/30.7" με πίεση κοπής 10-500g και ταχύτητα κοπής 0.4"-31.5"/s (10-800 mm/s).
  • Εξαιρετικό Αποτέλεσμα Θερμομεταφοράς: Πλάκα θέρμανσης 15" x 15" (38 x 38 cm) με εύρος θερμοκρασίας 200-450 °F (95-232 °C).
  • Θύρες USB & Serial: Εύκολη σύνδεση με υπολογιστές και άλλες συσκευές.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Όλα όσα χρειάζεστε για να ξεκινήσετε άμεσα.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγιστο Πλάτος Τροφοδοσίας Χαρτιού: 870MM/34.3"
  • Ακρίβεια Επανάληψης: 0.0004" / 0.01 mm
  • Ονομαστική Τάση: 110V