Κωδικός προϊόντος : SXZSDGNTQ65IZY3ZOV0 ID : 65266
Σύντομη περιγραφή
  • Ανώτερη Αντοχή & Σκληρότητα
  • Μακροχρόνια Απόδοση
  • Πολυλειτουργική Ικανότητα Σφιξίματος
  • Βελτιωμένη Ικανότητα Φορτίου
  • Εξαιρετική Αντίσταση στη Διάβρωση
  • Ευρεία Εφαρμογή
Δες περισσότερα για την εταιρεία
  • Μακροχρόνια Απόδοση: Σχεδιασμένη για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Πολυλειτουργική Ικανότητα Σφιξίματος: Ικανότητα σφιξίματος σωλήνων από 0.59 έως 2.56" (15-65 mm).
  • Βελτιωμένη Ικανότητα Φορτίου: Ικανή να αντέξει βαριά φορτία.
  • Εξαιρετική Αντίσταση στη Διάβρωση: Ανθεκτική στη διάβρωση για μακροχρόνια χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Πλάτος Σιαγόνας: 6.5" / 165 mm
  • Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνας: 5" / 125 mm
  • Βάθος Λαιμού: 3" / 75 mm
  • Περιστρεφόμενη Βάση και Κεφαλή: 360 Μοίρες
  • Μέγεθος Αμόνι: 3.11 x 2.60" / 79 x 66 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 17.13 x 6.89 x 9.84" / 435 x 175 x 250 mm