VEVOR VEVOR Πράσινος Σωλήνας Αναρρόφησης 2"x20' με Εξαρτήματα BGTJXSYG20INQ6PW9V0
Κωδικός προϊόντος : BGTJXSYG20INQ6PW9V0 ID : 49969
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Σύντομη περιγραφή
  • Πλήρες Σετ
  • Αξιόπιστα Υλικά
  • Λαμιναρισμένος Σωλήνας
  • Ισχυρό Φίλτρο
  • Διάφορα Σενάρια
  • Λεπτή Σφράγιση
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Πράσινος Σωλήνας Αναρρόφησης 2"x20' με Εξαρτήματα BGTJXSYG20INQ6PW9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σωλήνας Αναρρόφησης 2 in x 20 ft Πράσινος Υψηλής Ποιότητας με Πλήρη Εξαρτήματα
  • Πλήρες Σετ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για άμεση χρήση.
  • Αξιόπιστα Υλικά: Κατασκευασμένος από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Λαμιναρισμένος Σωλήνας: Ενισχυμένος για αυξημένη αντοχή και ευελιξία.
  • Ισχυρό Φίλτρο: Προστατεύει από ακαθαρσίες και βελτιώνει την απόδοση.
  • Διάφορα Σενάρια: Ιδανικός για πολλές εφαρμογές.
  • Λεπτή Σφράγιση: Εξασφαλίζει άριστη στεγανότητα.
Θερμοκρασία Λειτουργίας: 23°F έως 149°F / -5°C έως 65°C
Μήκος Σωλήνα: 20 ft / 6.10 m
Μέγιστη Πίεση Λειτουργίας: 90 psi
Πάχος Σωλήνα: 0.12 in / 3.0 mm
Χρώμα: Πράσινο
Αριθμός Μοντέλου: TSH051020-CE
Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα: 2.0 in / 50.80 mm