VEVOR VEVOR Πρέσα Καπέλων με 4 Πλάκες για Θερμομεταφερόμενα Βινύλια - Πράσινη SDSJXKKMJLS4MLGQ4001V2
Κωδικός προϊόντος : SDSJXKKMJLS4MLGQ4001V2 ID : 79931
Σύντομη περιγραφή
html
VEVOR Πρέσα Καπέλων με 4 Πλάκες για Θερμομεταφερόμενα Βινύλια - Πράσινη SDSJXKKMJLS4MLGQ4001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Μηχανή Θερμοπρέσσας Καπέλων VEVOR με 4 Εναλλασσόμενες Πλατφόρμες – Κατακτήστε τον Κόσμο του HTV
  • Αντιολισθητικές Βεντούζες: Διασφάλιση σταθερότητας κατά τη διάρκεια της λειτουργίας.
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση: Προσαρμόστε την πίεση πάνω από 220 lbs / 100 kg με λίγη μόνο προσπάθεια.
  • Εύκολη Λειτουργία: Απλή χρήση για αποτελέσματα επαγγελματικού επιπέδου.
  • Πολυχρηστικότητες: Ιδανική για σχέδια σε καπέλα για προσωπική και επαγγελματική χρήση.
  • Αυτόματη Απενεργοποίηση: Ασφάλεια και εξοικονόμηση ενέργειας.
Διαφορές Πλατφόρμες για Προσαρμογή:
  • 1η Πλατφόρμα Καπέλου: 6.3 x 2.56 ίντσες / 160 x 65 mm
  • 2η Πλατφόρμα Καπέλου: 6.3 x 3.15 ίντσες / 160 x 80 mm
  • 3η Πλατφόρμα Καπέλου: 5.5 x 2.56 ίντσες / 140 x 65 mm
  • 4η Πλατφόρμα Καπέλου: 5.5 x 3.15 ίντσες / 140 x 80 mm
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μέγεθος Πλάκας Θέρμανσης: 6.1 x 3.15 ίντσες / 155 x 80 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 15.94 x 9.06 x 14.76 ίντσες / 405 x 230 x 375 mm
  • Βάρος (με όλα τα εξαρτήματα): 16.31 lbs / 7.4 kg
  • Μοντέλο: SDKM25-4
  • Εύρος Θερμοκρασίας: 33.8-450℉ / 1-232℃
  • Ισχύς: 400W