VEVOR VEVOR Πτυσσόμενη Παιδική Πύλη 870 mm Ύψος, 1400 mm Πλάτος, Γκρι WZSSMHS55INC3WTGQ001V0
Κωδικός προϊόντος : WZSSMHS55INC3WTGQ001V0 ID : 78031
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
    VEVOR Πτυσσόμενη Παιδική Πύλη 870 mm Ύψος, 1400 mm Πλάτος, Γκρι WZSSMHS55INC3WTGQ001V0
    • Αριθμός Μοντέλου: Sstrong0.006BB-140CD
    • Διαστάσεις (Εκτός Εγκατάστασης): 55 in / 1400 mm πλάτος
    • Συνολικό Ύψος: 34 in / 870 mm