VEVOR VEVOR Πτυσσόμενη Πόρτα Μπανιέρας Χωρίς Πλαίσιο 51x56 ιντσών PFYGM51W58HI1W5H9V0
Κωδικός προϊόντος : PFYGM51W58HI1W5H9V0 ID : 68281
Σύντομη περιγραφή
html
  • Κομψός και ευέλικτος σχεδιασμός
  • Παχύρρευστο άθραυστο σκληρυμένο γυαλί
  • Επίστρωση νανο-απωθητική στο νερό
  • Σφραγίδα αδιαβροχοποίησης στο κάτω μέρος
  • Έξυπνος σχεδιασμός
  • Ποιοτικά και διαχρονικά υλικά
VEVOR Πτυσσόμενη Πόρτα Μπανιέρας Χωρίς Πλαίσιο 51x56 ιντσών PFYGM51W58HI1W5H9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πόρτα Ντουζιέρας Μπανιέρας VEVOR 51 in. Π x 56 in. Υ Χωρίς Πλαίσιο Αναδιπλούμενη
  • Κομψός και Πολυχρηστικός Σχεδιασμός
  • Παχύτερο Ανθεκτικό σε Θραύση Σκληρυμένο Γυαλί
  • Επίστρωση Απωθητική στο Νερό Nano
  • Αδιάβροχη Σφράγιση Κάτω
  • Έξυπνος Σχεδιασμός
  • Υλικά Υψηλής Ποιότητας και Διαχρονικά
Μέγιστο Μέγεθος Προϊόντος (Π x Υ): 51 x 56 in / 1295 x 1422 mm
Κύριο Χρώμα: Μαύρο
Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 62.6 lb / 28.4 kg
Υλικό Μικρής Λαβής: Ανοξείδωτο Ατσάλι
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: CNH-YP-B733
Πάχος Γυαλιού: 0.23 in / 6 mm