VEVOR VEVOR Πυλώνας Ασφαλείας 48", Διάμετρος 5.5", Κίτρινος Χάλυβας με 8 Άγκυρες AQZYCHS485.52JKL5V0
Κωδικός προϊόντος : AQZYCHS485.52JKL5V0 ID : 46948
Σύντομη περιγραφή
  • Ύψος Προϊόντος: 48" / 122 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 5.5" / 14 cm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.12" / 3 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Q235
  • Χρώμα: Μαύρο & Κίτρινο
  • Βάρος: 37.48 lbs / 17.00 kg
VEVOR Πυλώνας Ασφαλείας 48", Διάμετρος 5.5", Κίτρινος Χάλυβας με 8 Άγκυρες AQZYCHS485.52JKL5V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Στύλος Ασφαλείας, Ύψος 48 Ίντσες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ασφαλής Προστασία: Ιδανικός για την προστασία της περιουσίας σας από ατυχήματα και ζημιές.
  • Ποιοτική Βάση: Εξοπλισμένος με premium βάση για σταθερότητα και αντοχή.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Περιλαμβάνει 8 αγκύρια για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Ύψος Προϊόντος: 48" / 122 cm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.12" / 3 mm
  • Μέγεθος Βάσης: 7.9" x 7.9" / 20 x 20 cm