VEVOR VEVOR Πύργος Ανεμιστήρας 40" με Χειριστήριο και Χρονοδιακόπτη 9Ω για Δροσιά 22 ft/s PTTSJL40INCH2CG7NV2
Κωδικός προϊόντος : PTTSJL40INCH2CG7NV2 ID : 68429
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 749 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγιστη Ταχύτητα Αέρα: 22 ft/s
  • Θόρυβος: ≤58dB
  • Διαστάσεις: φ12.1 x 39.2 ίντσες
  • Βάρος: 7.39 lbs
  • Ισχύς: 60W
  • Ταλάντωση: 70°
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Πύργος Ανεμιστήρας 40" με Χειριστήριο και Χρονοδιακόπτη 9Ω για Δροσιά 22 ft/s PTTSJL40INCH2CG7NV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 40" Πύργος Ανεμιστήρας με Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης 9 ωρών, Ταχύτητα Αέρα 22 ft/s με Τηλεχειριστήριο