VEVOR VEVOR Πυρήνας Διάτρησης 4.25" Υγρή Διαμαντοκορώνα για Σκυρόδεμα 14" JGSQXZTSS108Y2FEOV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQXZTSS108Y2FEOV0 ID : 41896
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 551 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Core Drill Bit Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Core Drill Bit
  • Αποτελεσματικά και Ανθεκτικά Υλικά: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση και υψηλή απόδοση.
  • Συγκόλληση με Λέιζερ: Εξασφαλίζει ισχυρή και ανθεκτική κατασκευή.
  • Κοπή Χωρίς Σκόνη: Υγρή κοπή για καθαρό και ασφαλές περιβάλλον εργασίας.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένο για απλή και άνετη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορα υλικά όπως οπλισμένο σκυρόδεμα και τούβλα.
  • Καθολικός Σχεδιασμός: Συμβατό με διάφορες μηχανές διάτρησης.
VEVOR Πυρήνας Διάτρησης 4.25" Υγρή Διαμαντοκορώνα για Σκυρόδεμα 14" JGSQXZTSS108Y2FEOV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Core Drill Bit 4.25" - Διαμαντοκορώνα Υγρής Κοπής
Ανακαλύψτε την VEVOR Core Drill Bit, μια διαμαντοκορώνα υγρής κοπής με διάμετρο 4.25" και βάθος διάτρησης 14". Ιδανική για κοπή σε σκυρόδεμα, τούβλα και άλλα υλικά.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αποδοτικά και Ανθεκτικά Υλικά: Κατασκευασμένη για μακροχρόνια χρήση και υψηλή απόδοση.
  • Λέιζερ Συγκόλληση: Εξασφαλίζει αντοχή και ακρίβεια στη χρήση.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένη για απλή και γρήγορη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για σκυρόδεμα, κόκκινα τούβλα, αφρώδη τούβλα και άλλα.
  • Καθολικός Σχεδιασμός: Συμβατή με διάφορες μηχανές διάτρησης.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Εφαρμογή: Υγρή
  • Καθαρό Βάρος (με Αξεσουάρ): 6.7 lbs / 3.04 kg
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης: 14 in / 355 mm
  • Συμβατά Υλικά Κοπής: Οπλισμένο σκυρόδεμα, κόκκινα τούβλα, σκυρόδεμα, αφρώδη τούβλα κ.λπ.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 18.5 x 4.3 x 4.3 in / 470 x 108 x 108 mm
  • Διάμετρος: Φ 4.25 in / 108 mm