VEVOR VEVOR Ρολό από Ανακυκλωμένο Καουτσούκ, 4 Ρολά 305 x 11.5 cm, Μόνιμο Διάζωμα Κήπου με Παρέμβλητους Πάσσαλους, Φυσική Όψη (Πάχους 0.5 in) για Τοπία XJXWFGW120INKXAQS001V0
Κωδικός προϊόντος : XJXWFGW120INKXAQS001V0 ID : 97846
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 623 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απολαύστε μια καθαρή, καλά διατηρημένη αυλή
  • Κατασκευασμένο για όλες τις καιρικές συνθήκες
  • Αποτελεσματική καταστολή ζιζανίων
  • Εξαιρετική αποστράγγιση & διαπνοή
  • Εύκολο στην κοπή και την εγκατάσταση
  • Διατηρεί το έδαφος καθαρό
  • Πάχος: 0,5 in / 1,3 cm
  • Μέγιστο μήκος: 120 in / 305 cm
  • Μέγεθος μεμονωμένου αντικειμένου: 120 × 4,5 × 0,5 in / 3050 × 115 × 13 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός μοντέλου αντικειμένου: HJ6004-2
  • Υλικό: Καουτσούκ (Ανακυκλωμένα Ελαστικά)
  • Αριθμός: 4 Ρολά
  • Πλάτος: 4,5 in / 11,5 cm
  • Καθαρό βάρος: 26,3 lbs / 11,95 kg
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Ρολό από Ανακυκλωμένο Καουτσούκ, 4 Ρολά 305 x 11.5 cm, Μόνιμο Διάζωμα Κήπου με Παρέμβλητους Πάσσαλους, Φυσική Όψη (Πάχους 0.5 in) για Τοπία XJXWFGW120INKXAQS001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Απογειώστε την Κηπουρική σας με το VEVOR Rubber Mulch Mat Roll Εύκολη Κοπή & Εγκατάσταση
Άριστη Αποστράγγιση & Διαπνοή
Λέμε Αντίο στις Λασπωμένες Περιοχές
Αποτελεσματική Αποκλεισμός Ζιζανίων
Ανθεκτική Κατασκευή
Χαρακτηριστικά:
  • Πάχος: 0.5 in / 1.3 cm
  • Φάρδος: 4.5 in / 11.5 cm