Κωδικός προϊόντος : JSGSWL72IN10X9B74001V0 ID : 92160
Σύντομη περιγραφή
  • Διαστάσεις: 183cm x 30.4m
  • Σύρμα Πάχους: 19 Gauge
  • Ανθεκτικό στις Καιρικές Συνθήκες με Vinyl Επικάλυψη
  • 1/2 ίντσας Χρήση για Κοτέτσια και Φράχτες Κήπου
  • Φιλικό για Χειροκίνητη Κοπής
  • Διπλή Επένδυση για Μέγιστη Αντοχή
  • Τοίχος 19-Gauge Χάλυβα
  • Ποιότητα Κατασκευής
  • Πολλαπλές Χρήσεις Σενάρια
  • Διάμετρος Σύρματος μετά την Επίστρωση: 19Ga / 1.06mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μοντέλο: WGFS25008
  • Διάμετρος Βάσης Σύρματος: 0.65mm
  • Υλικό: Γαλβανισμένο Σίδηρο με PVC
  • Πάχος PVC: ≥0.3mm (διπλής όψης)
  • Καθαρό Βάρος: 67.5 lbs / 30.6 kg
  • Μέγεθος Πλέγματος: 0.5in x 0.5in
  • Μέγεθος Προϊόντος: 72in x 100ft / 1830 × 30480 mm
  • Μεγεθύνσεις: Κατασκευασμένο σύμφωνα με αυστηρά πρότυπα των ΗΠΑ για συνεπή και αξιόπιστες διαστάσεις. Μειώνει τα λάθη εγκατάστασης και εξασφαλίζει αδιάκοπη σύνδεση περίφραξης. Μέγεθος: 183 cm x 30,4 m / 72 in x 100 ft.