Κωδικός προϊόντος : CHMMZYSSK232W040E001V0 ID : 95913
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 985 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μια Γλυκιά Παρουσίαση για τη Γάτα σας
  • Ευέλικτο Κλείδωμα 4 Τρόπων
  • Λείο, Αυτοκλειδούμενο Σφράγισμα
  • Μετρήστε τη Γάτα σας Πρώτα
  • Πώς να Επιλέξετε τη Σωστή Εφαρμογή
  • Φιλικός Σχεδιασμός για τη Γάτα
  • Κύρια Υλικά: Κράμα Αλουμινίου + Γυαλί, Χρώμα: Άσπρο, Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: SKT-01
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 28.0 x 15.3 x 1.6 in / 711 x 388 x 40 mm
  • Ρυθμιζόμενο Μήκος: 5 in (23-28 in)
  • Βάρος: 6.8 lbs / 3.1 kg
  • Διαστάσεις Καπακιού για Κατοικίδια: 7.6 x 10.3 in / 192 x 262 mm
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ρυθμιζόμενο για Προσαρμογή Σε Παράθυρα Πλάτους 584-711 mm
  • Πλαίσιο Αλουμινίου και Υψηλής Διαφάνειας Γυαλί
  • Μαγνητικό Κλείσιμο, Αδιάβροχη Πόρτα
Παρουσιάστε Χαρά στον Γάτο σας
Υλικά Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου + Γυαλί
Χρώμα: Λευκό
Βάρος: 6.8 lbs / 3.1 kg