Κωδικός προϊόντος : CTCDGLXLX1852M1UF001V0 ID : 97152
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 725 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλής αντοχής βίδες M10
  • Δεν γρατζουνάει το σκάφος σας
  • Πλήρες κιτ εγκατάστασης περιλαμβάνεται
  • Απαλό στο σκάφος σας
  • Κατασκευή από χάλυβα βαρέως τύπου
  • Επιφάνεια με γαλβανισμένη επίστρωση
  • Αριθμός Μοντέλου: XC2185
  • Ρύθμιση Πλάτους: 0–3.1 in / 0–80 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 16.5 x 4.9 x 18.5 in / 420 x 125 x 470 mm
  • Καθαρό Βάρος: 17.6 lbs / 8 kg
Οι οδηγοί ρυμουλκούμενου σκάφους VEVOR είναι σχεδιασμένοι για απρόσκοπτη φόρτωση στο τρέιλερ σας, προσφέροντας δύο επιλογές τοποθέτησης που ταιριάζουν σε καρέ τρέιλερ έως 3 in (7.6 cm) πλάτος και 4-1/4 in (10.8 cm) ύψος. Επιλέξτε μεταξύ διαφορετικών μεθόδων εγκατάστασης για μεγαλύτερα ή μικρότερα τρέιλερ.
Ανώτερη Κατασκευή και Αντοχή
  • Ρυθμιζόμενο Πλάτος: Τα rails επιτρέπουν ρύθμιση πλάτους έως και 3.1 in (80 mm) για προσαρμοσμένη εφαρμογή στο σκάφος σας.
Πλήρες Σετ Εγκατάστασης
Προδιαγραφές Προϊόντος