VEVOR VEVOR Ρυθμιζόμενος Πάγκος Εργασίας με Ρόδες και Πρίζα 60" με Πίνακα Εργαλείων LDSGZTD25CL63LK52001V2
Κωδικός προϊόντος : LDSGZTD25CL63LK52001V2 ID : 72623
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη κινητικότητα
  • Ρυθμιζόμενο ύψος
  • Εύκολη αποθήκευση & πρόσβαση στην ενέργεια
  • Ευρεία εφαρμογή
  • Απλή συναρμολόγηση
  • Ρυθμιζόμενα επίπεδα: 6
  • Μέγιστη χωρητικότητα βάρους: 2000 lbs / 907.2 kg
  • Πάχος επιφάνειας: 1.2 in / 30 mm
  • Περιλαμβάνει πρίζα
  • Πλευρικός πίνακας + γάντζοι
    VEVOR Ρυθμιζόμενος Πάγκος Εργασίας με Ρόδες και Πρίζα 60" με Πίνακα Εργαλείων LDSGZTD25CL63LK52001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Πάγκος Εργασίας VEVOR 60" με Ρόδες και Ρυθμιζόμενο Ύψος
    • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένος από ξύλο δρυός, με πάχος επιφάνειας 30 mm, αντέχει βάρος έως 907.2 kg.
    • Εύκολη Μετακίνηση: Εξοπλισμένος με ρόδες για απλή μεταφορά στον χώρο σας.
    • Ρυθμιζόμενο Ύψος: Προσαρμόστε το ύψος από 711 mm έως 1030 mm για άνετη εργασία.
    • Ενσωματωμένη Πρίζα: Με καλώδιο μήκους 3 m, προσφέρει άμεση πρόσβαση σε ρεύμα.
    • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικός για εργαστήρια, γκαράζ και επαγγελματικούς χώρους.
    • Απλή Συναρμολόγηση: Συναρμολογείται εύκολα και γρήγορα.