VEVOR VEVOR Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας Γκαζόν 40" με Καθολικό Σύνδεσμο TCSHXPQQ40YCIPQ17V0
Κωδικός προϊόντος : TCSHXPQQ40YCIPQ17V0 ID : 67746
Σύντομη περιγραφή
html
  • Εύκολη Χρήση
  • Ενίσχυση Ζωτικότητας Φυτών
  • Γρήγορη Αερισμός
  • Πλήρη Αξεσουάρ
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή
  • Προστατευτικός Σχεδιασμός
VEVOR Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας Γκαζόν 40" με Καθολικό Σύνδεσμο TCSHXPQQ40YCIPQ17V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 40" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας VEVOR 40" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας με Καθολικό Γάντζο
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για την αναζωογόνηση του κήπου σας με τον VEVOR 40" Ρυμουλκούμενο Αεριστήρα. Σχεδιασμένος για να ενισχύει τη ζωτικότητα των φυτών, αυτός ο αεριστήρας προσφέρει γρήγορη και αποτελεσματική αερισμό, εξασφαλίζοντας ότι το γρασίδι σας θα παραμείνει υγιές και πλούσιο.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολη Χρήση: Απλός στη χρήση, με καθολικό γάντζο για εύκολη σύνδεση.
  • Ενίσχυση Ζωτικότητας: Βελτιώνει την απορρόφηση νερού και θρεπτικών συστατικών.
  • Γρήγορος Αερισμός: Με πλάτος αερισμού 40 ιντσών, καλύπτει μεγάλες περιοχές γρήγορα.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για άμεση χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Ακίδων (Μ x Π): 140 x 33 mm
  • Διαστάσεις Ράβδου Ρυμούλκησης (Μ x Π): 980 x 165 x 90 mm
  • Διαστάσεις Δίσκου (Μ x Π x Υ): 1016 x 285 x 35 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Ακίδων: 6 x 4
  • Διάμετρος Ελαστικού: 254 mm
  • Μήκος Ακίδας: 76.2 mm
  • Ικανότητα Φόρτωσης: 45.36 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 1275 x 980 x 885 mm
  • Καθαρό Βάρος: 28.2 kg