VEVOR VEVOR Σετ Ασύρματης Πριονόλαμας 20V με Μεταβλητή Ταχύτητα και Βαθύ Κόψιμο WSBXSDJCS20AKPOQQ001V2
Κωδικός προϊόντος : WSBXSDJCS20AKPOQQ001V2 ID : 79893
Σύντομη περιγραφή
html
  • Βάθος Κοπής έως 5 ιντσών: Το φορητό αυτό πριόνι είναι κατάλληλο για βαρέα και μεγάλα κομμάτια κοπής. Με εξοπλισμό λεπίδας 10/14 T, κόβει αποτελεσματικά έως 44.88 x 0.51 x 0.03 in / 1140 x 13 × 0.65 mm, καθιστώντας το ιδανικό για να αντιμετωπίζει βαρέα έργα με ευκολία.
VEVOR Σετ Ασύρματης Πριονόλαμας 20V με Μεταβλητή Ταχύτητα και Βαθύ Κόψιμο WSBXSDJCS20AKPOQQ001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR 20V: Η Φορητή Επαναστατική Κορδέλα Πριόνι Προσφέρει Δύναμη και Ευελιξία
Προκαλείστε το μέλλον της κοπής μετάλλων με το VEVOR 20V, το οποίο ενσωματώνει την πιο προηγμένη τεχνολογία για ασυναγώνιστη εμπειρία.
Κοπή Χωρίς Φλόγες
Αυξήστε τη Δύναμή σας με Εύκολο Έλεγχο
Μοναδική Σχεδίαση για Άνετη Χρήση
Το προϊόν είναι σχεδιασμένο με έμφαση στην εργονομία και την ευκολία χειρισμού. Διαστάσεις λεπίδας 44.88 x 0.51 x 0.03 in (1140 x 13 x 0.65 mm) και προϊόν διαστάσεις 19.69 x 6.69 x 11.42 in (500 x 170 x 290 mm).