Κωδικός προϊόντος : ZXH20MM1200MM30G9V0 ID : 61624
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 667 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην πίεση
  • Ομαλή ολίσθηση χωρίς διακοπές
  • Υψηλή ακρίβεια
  • Ευρεία χρήση
  • Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση
  • Εύκολη εγκατάσταση
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής SFC20 1200mm Σετ Οδηγών Γραμμής SFC20 1200mm
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για τα αυτοματοποιημένα μηχανήματα και τα DIY έργα σας με το Σετ Οδηγών Γραμμής SFC20 1200mm. Σχεδιασμένο για να αντέχει την πίεση με ευκολία, προσφέρει ομαλή ολίσθηση χωρίς διακοπές και ακρίβεια που ξεπερνά κάθε προσδοκία.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διάμετρος Άξονα: Φ20 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 1200 x 120 x 51 mm
  • Μέγεθος Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 1310 x 145 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 882 N
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1370 N
  • Μήκος Οδηγού: 1200 mm