VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 2000W 48V 4300rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ2000G4RXBV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ2000G4RXBV9 ID : 67673
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
Αίσθηση Ταχύτητας
Ενίσχυση της Διαδρομής
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
100% Καθαρός Χαλκός Πυρήνας Κινητήρα
Διπλής Κατεύθυνσης Έλεγχος
Αποδοτική Απόδοση
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 2000W 48V 4300rpm & Ελεγκτής Ταχύτητας ZLWSDJTJ2000G4RXBV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 2000W Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ Brushless DC Αισθανθείτε την Ταχύτητα με το VEVOR 2000W Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ Brushless DC
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
Διπλής Κατεύθυνσης Έλεγχος
Αποδοτική Απόδοση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μοντέλο: JZ48V2000W
  • Βάρος Προϊόντος: 5.7 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 134 x 107 x 112 mm
  • Ονομαστική Ισχύς: 2000W
  • Ονομαστική Ροπή: 4.8N·m
  • Κατεύθυνση Περιστροφής: CW/CCW
Ανακαλύψτε την απόλυτη εμπειρία οδήγησης με το VEVOR 2000W Ηλεκτρικό Κιτ Μοτέρ Brushless DC και νιώστε την ταχύτητα να σας κατακλύζει!