VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 3000W Brushless DC 72V 4900rpm με Ρυθμιστή Ταχύτητας ZLWSDJTJ3000TMJNSV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ3000TMJNSV9 ID : 65515
Σύντομη περιγραφή
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 6700 RPM
  • Ικανότητα Φορτίου: ≤ 397.8 lbs / 180 kg
  • Ονομαστική Ταχύτητα Περιστροφής: 4900 RPM
  • Ονομαστική Ισχύς: 3000W
  • Ονομαστική Ροπή: 5.5 N·m
  • Κατεύθυνση Περιστροφής: CW/CCW
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 3000W Brushless DC 72V 4900rpm με Ρυθμιστή Ταχύτητας ZLWSDJTJ3000TMJNSV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 3000W Ηλεκτρικό Κιτ Brushless DC Motor 72V VEVOR 3000W Ηλεκτρικό Κιτ Brushless DC Motor 72V Νιώστε την Ταχύτητα
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
100% Καθαρός Χαλκός
Αποδοτική Απόδοση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μοντέλο: JZ72V3000W
  • Βάρος Προϊόντος: 15.7 lbs / 7.1 kg
  • Ονομαστική Ισχύς: 3000W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 134 x 107 x 112 mm