VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 450W με Βούρτσες DC 36V 3000rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLYSDJTJ450W6TMKIV9
Κωδικός προϊόντος : ZLYSDJTJ450W6TMKIV9 ID : 61831
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 450W
  • Τάση: 36V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 4000 RPM
  • Ταχύτητα με φορτίο: 3000 RPM
  • Ροπή: 1.43N·m
  • Βάρος προϊόντος: 3.8 kg
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 450W με Βούρτσες DC 36V 3000rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLYSDJTJ450W6TMKIV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αισθανθείτε την Ταχύτητα!
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • 100% Καθαρός Χαλκός στον Πυρήνα του Κινητήρα
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 4000 RPM (560 RPM μετά την Επιβράδυνση)
  • Ταχύτητα με Φορτίο: 3000 RPM (410 RPM μετά την Επιβράδυνση)
  • Ικανότητα Φορτίου: ≤ 100 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Ροπή: 1.43N·m
  • Κατεύθυνση Περιστροφής: CW
Με βάρος μόλις 3.8 kg και διαστάσεις 117 x 112 x 129 mm, αυτός ο κινητήρας είναι ιδανικός για κάθε εφαρμογή που απαιτεί ισχύ και αξιοπιστία.