VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 450W με Βούρτσες DC 36V 3000rpm με Ρυθμιστή Ταχύτητας ZLYSDJTJ450WPSXIWV9
Κωδικός προϊόντος : ZLYSDJTJ450WPSXIWV9 ID : 61830
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 450W
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 4000 RPM
  • Ταχύτητα με φορτίο: 3000 RPM
  • Ροπή: 1.43N·m
  • Βάρος προϊόντος: 4.02 kg
  • Επίπεδο θορύβου: 70 dB
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 450W με Βούρτσες DC 36V 3000rpm με Ρυθμιστή Ταχύτητας ZLYSDJTJ450WPSXIWV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα
Ανακαλύψτε την Ταχύτητα Βελτιώστε τη Διαδρομή σας με το Νέο Σύστημα Ελέγχου
100% Καθαρός Χαλκός
Απολαύστε την απόλυτη απόδοση με τον κινητήρα καθαρού χαλκού.
Αποτελεσματική Απόδοση
Εξασφαλίστε υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία σε κάθε διαδρομή.
Νέας Γενιάς Ελεγκτής
Αναβαθμίστε την εμπειρία σας με τον προηγμένο ελεγκτή ταχύτητας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ισχύς: 450W
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 4000 RPM (560 RPM μετά την επιβράδυνση)
  • Ταχύτητα Υπό Φόρτιο: 3000 RPM (410 RPM μετά την επιβράδυνση)
  • Ροπή: 1.43N·m
  • Φορτίο: ≤ 100 kg
  • Θόρυβος: 70 dB
  • Διαστάσεις: 117 x 112 x 129 mm