VEVOR VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 500W Brushless DC 36V 3000rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLWSDJTJ500WGWM9BV2
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ500WGWM9BV2 ID : 61800
Μη διαθέσιμο
Θέλω να ενημερωθώ μόλις έρθει!
Συμπληρώστε το email σας και θα ενημερωθείτε μόλις παραλάβουμε το προϊόν
ΝΕΟ! Πλάνο δόσεων με & χωρίς πιστωτική κάρτα
visa-image mastercard-image
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 500W
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 4700 RPM
  • Ταχύτητα με φορτίο: 3000 RPM
  • Ροπή: 2.5N·m
  • Βάρος προϊόντος: 4.33 kg
  • Διαστάσεις προϊόντος: 124 x 107 x 112 mm
Μη διαθέσιμο
VEVOR Σετ Ηλεκτρικού Κινητήρα 500W Brushless DC 36V 3000rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή ZLWSDJTJ500WGWM9BV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αισθανθείτε την Ταχύτητα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Νέας γενιάς ελεγκτής για βελτιωμένη απόδοση
  • 100% καθαρός χαλκός στον πυρήνα του μοτέρ
  • Ανθεκτικό και αξιόπιστο για μακροχρόνια χρήση
  • Ικανότητα φόρτωσης έως 100 kg
  • Χαμηλή στάθμη θορύβου: 70 dB
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο: BY1020D
Διαστάσεις: 124 x 107 x 112 mm
Βάρος: 4.33 kg
Ονομαστική Ισχύς: 500W