VEVOR VEVOR Σετ Ισχυρού Ηλεκτρικού Κινητήρα 250W DC 24V 2700rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ250W1R9B9V9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ250W1R9B9V9 ID : 61696
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 925 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 250W
  • Τάση: 24V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 3000 RPM
  • Ροπή: 0.9N·m
  • Βάρος προϊόντος: 3.29 kg
  • Επίπεδο θορύβου: 70 dB
VEVOR Σετ Ισχυρού Ηλεκτρικού Κινητήρα 250W DC 24V 2700rpm με Αναβαθμισμένο Ελεγκτή Ταχύτητας ZLWSDJTJ250W1R9B9V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αισθανθείτε την Ταχύτητα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Νέας Γενιάς Ελεγκτής: Εξασφαλίζει ομαλή και αποδοτική λειτουργία.
  • 100% Καθαρός Χαλκός: Πυρήνας μοτέρ για μέγιστη αντοχή και αξιοπιστία.
  • Αποτελεσματική Απόδοση: Ιδανικό για φορτία έως 100 kg.
  • Σχέση Μετάδοσης: 9.7:1 για βέλτιστη ταχύτητα και ροπή.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μοντέλο: BY1016Z
  • Βάρος Προϊόντος: 3.29 kg
  • Διαστάσεις: 102 x 124 x 130 mm
  • Ονομαστική Ισχύς: 250W