VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR16 1000mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR16UU για CNC ZXDGSBR16MM10H508V0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR16MM10H508V0 ID : 47915
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 554 Πόντους
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR16 1000mm, 2 Οδηγοί & 4 Συστοιχίες SBR16UU για CNC ZXDGSBR16MM10H508V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR16 1000mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR16 μήκους 1000 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR16UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 16 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR16-C 1000L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 39.4 x 3.5 x 1.8 in / 1000 x 90 x 45 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 43.3 x 5.1 x 3.1 in / 1100 x 130 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 774 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 1.2 in / 30 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 1.3 in / 32 mm
  • Διαστάσεις Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 1.8 x 1.8 x 1.3 in / 45 x 45 x 33 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1180 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR16UU
  • Καθαρό Βάρος: 11.5 lbs / 5.2 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 39.4 in / 1000 mm