VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 1800mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR20UU για CNC ZXDGSBR20MM182EHIV0
Κωδικός προϊόντος : ZXDGSBR20MM182EHIV0 ID : 47921
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 962 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση χωρίς Διακοπές
  • Περισσότερη Ακρίβεια από Ποτέ
  • Εύκολη Εγκατάσταση
VEVOR Σετ Οδηγών SBR20 1800mm, 2 Ράγες & 4 Οδηγοί SBR20UU για CNC ZXDGSBR20MM182EHIV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SBR20 1800mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής SBR20 μήκους 1800 mm και 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SBR20UU. Ιδανικό για έργα DIY, μηχανές CNC και αυτοματοποιημένες μηχανές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Χειρίζεται την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για διάφορα σενάρια χρήσης.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 20 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SBR20-C 1800L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 1800 x 90 x 36.3 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 1930 x 145 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 882 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 35 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 35 mm
  • Διαστάσεις Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 50 x 48 x 39 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1370 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SBR20UU
  • Καθαρό Βάρος: 13.4 kg
  • Μήκος Οδηγού Γραμμής: 1800 mm