VEVOR VEVOR Σετ Οδηγών Γραμμής SFC16 1000mm, 2 Οδηγοί 1000mm, 4 Μπλοκ SC16, 4 Υποστηρίγματα, Κιτ για CNC Έργα DIY ZXH16MM1000MMWXUNV0
Κωδικός προϊόντος : ZXH16MM1000MMWXUNV0 ID : 47947
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 449 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αντοχή στην Πίεση
  • Ομαλή Ολίσθηση χωρίς Διακοπές
  • Ακρίβεια
  • Ευρεία Χρήση
  • Ισχυρή Αντοχή στη Διάβρωση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Σετ Οδηγών Γραμμής SFC16 1000mm, 2 Οδηγοί 1000mm, 4 Μπλοκ SC16, 4 Υποστηρίγματα, Κιτ για CNC Έργα DIY ZXH16MM1000MMWXUNV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Οδηγών Γραμμής VEVOR, SFC16 1000mm
Περιλαμβάνει 2 τεμάχια οδηγών γραμμής 39.4 in/1000 mm SFC16, 4 τεμάχια μπλοκ ολίσθησης SC16 και 4 τεμάχια υποστηρίγματα ράγας. Ιδανικό για αυτοματοποιημένες μηχανές και DIY έργα CNC.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντοχή στην Πίεση: Χειρίζεται την πίεση με ευκολία.
  • Ομαλή Ολίσθηση: Ολίσθηση χωρίς διακοπές.
  • Ακρίβεια: Πιο ακριβές από ποτέ.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για διάφορα σενάρια χρήσης.
  • Αντοχή στη Διάβρωση: Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Η εγκατάσταση γίνεται εύκολα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Άξονα: 16 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα & Αλουμίνιο
  • Αριθμός Μοντέλου: SFC16-1000L
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 39.4 x 3.8 x 1.7 in/1000 x 96 x 44 mm
  • Μέγεθος Συσκευασίας (Μ x Π x Υ): 43.3 x 5.1 x 3.1 in/1100 x 130 x 80 mm
  • Δυναμικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 774 N
  • Απόσταση Οπών Στήριξης B: 1.4 in/36 mm
  • Απόσταση Οπών Στήριξης A: 1.4 in/36 mm
  • Μέγεθος Μπλοκ Ολίσθησης (Μ x Π x Υ): 1.7 x 2 x 1.5 in/44 x 50 x 38.5 mm
  • Στατικό Φορτίο (ανά μπλοκ): 1180 N
  • Μοντέλο Μπλοκ Ολίσθησης: SC16
  • Καθαρό Βάρος: 11.2 lbs/5.1 kg
  • Μήκος Οδηγού Ράγας: 39.4 in/1000 mm