VEVOR VEVOR Σετ Στρώσης Ντουζιέρας με Αδιάβροχο Ράφι και Ανοξείδωτη Σχάρα LYDZT48X48ABSYIIDV0
Κωδικός προϊόντος : LYDZT48X48ABSYIIDV0 ID : 81502
Σύντομη περιγραφή
html
  • Υδατοστεγής Μεμβράνη: Δύο ρολά από υλικό HDPE, διαθέσιμα για διαφορετικές επιφάνειες.
VEVOR Σετ Στρώσης Ντουζιέρας με Αδιάβροχο Ράφι και Ανοξείδωτη Σχάρα LYDZT48X48ABSYIIDV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Κιτ Ντουζιέρας VEVOR, 121.9 x 121.9 cm Αδιάβροχη Επικάλυψη Ντουζιέρας
  • Κεντρική Δεξαμενή Αποστράγγισης
  • Ολοκληρωμένη Αποστράγγιση
  • 2 Κομψές Κοψίμες
  • Μεμβράνη HDPE
  • Τριβείο με Τετράγωνο Δόντι
  • Ευκολία Εγκατάστασης
Αδιάβροχη Μεμβράνη: Περιλαμβάνονται δύο ρολά μεμβράνης HDPE στο κιτ βάσης ντους. Μέγεθος μικρού ρολού: 5 in x 32.8 ft (12.7 cm x 10 m). Μέγεθος μεγάλου ρολού: 3.3 ft × 32.8 ft (1 m x 10 m). Μπορείτε να επιλέξετε τη μεμβράνη για διάφορες περιοχές του τοίχου ή του δαπέδου. Για γρήγορη χρήση, προσφέρονται 4 εσωτερικές γωνίες και 2 εξωτερικές γωνίες χωρίς χρονοβόρες κοπές.
Αξεσουάρ Αποστράγγισης: Η επικάλυψη του shower curb περιλαμβάνει μια ανθεκτική φλάντζα ABS και μια βοηθητική συσκευή αποστράγγισης για να εξασφαλίζει ομαλή ροή νερού. Με μια αυτόματη βαρύτητας σχάρα, οι σωλήνες δεν θα φράξουν. Επιπλέον, προσφέρουμε 2 curbs ντουζιέρας με μέγεθος 48 in x 4.5 in x 6 in (1219.2 mm x 114.3 mm x 152.4 mm). Με πλαστική σανίδα εξώθησης XPS, τα two curbs ντουζιέρας είναι εύκολο να κοπούν και να προσαρμοστούν ανάλογα με τις πραγματικές ανάγκες του μήκους.
Πολυτελές Δίσκο Ντουζιέρας: Το κιτ μας προσφέρει ένα δίσκο ντουζιέρας από διογκωμένο πολυστυρένιο υψηλής πίεσης. Συνολικό μέγεθος: 48 in x 48 in (1219.2 mm x 1219.2 mm). Η οπή αποστράγγισης βρίσκεται στο κέντρο με διάμετρο 4 in (10 cm) για αποτελεσματική αποστράγγιση. Ο δίσκος ντουζιέρας διαθέτει ένα αδιάβροχο γκρι φιλμ με αφράτη υφή στην επιφάνεια, διευκολύνοντας την εφαρμογή κονιάματος. Ο δίσκος σχηματίζει κλίση 5° από τις τέσσερις πλευρές προς το κέντρο, διευκολύνοντας την αποστράγγιση.