Κωδικός προϊόντος : FJ36INCH2GPX4WDW0001V0 ID : 72805
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 894 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικά Υψηλής Ποιότητας
  • Μεγάλο Άνοιγμα
  • Όριο Φορτίου 1500LBS
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Επεκτεινόμενη Ράβδος
  • Σχεδιασμός Εσωτερικής Γωνίας 90°
    VEVOR Σετ Σφιγκτήρων Παράλληλης Πίεσης 91.4 εκ. 2-Τεμαχίων για Ξυλουργική FJ36INCH2GPX4WDW0001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR Σφιγκτήρες Ξυλουργικής VEVOR Σφιγκτήρες Ξυλουργικής 2-Pack 91.4 cm
    Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Μεγάλο Άνοιγμα: Με άνοιγμα σιαγόνας 36" / 91.4 cm, είναι ιδανικοί για μεγάλα έργα.
    • Όριο Φορτίου 1500LBS: Ικανότητα φόρτωσης έως 1500 lbs / 680 kg.
    • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένοι για απλή και γρήγορη χρήση.
    • Εκτεταμένη Ράβδος: Για μεγαλύτερη ευελιξία και έλεγχο.
    Διαστάσεις Προϊόντος
    Διαστάσεις: 43.70" x 6.10" x 2.17" / 111 x 15.5 x 5.5 cm
    Βάθος: 3-7/8" / 98.4 mm