VEVOR VEVOR Στεφάνι Μπάσκετ Τοίχου/Πόρτας, Αντικατάσταση Στεφανιού με Δίπλο Ελατήριο, 18" για Εσωτερική/Εξωτερική Χρήση LK18CBZKYTST8P5VZV0
Κωδικός προϊόντος : LK18CBZKYTST8P5VZV0 ID : 40946
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 459 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καλαθιού Μπάσκετ VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Καλαθιού Μπάσκετ VEVOR
  3. Γρήγορη Εγκατάσταση σε 4 Βήματα: Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση με απλά 4 βήματα.
  4. Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση, ιδανικό για παιδιά και ενήλικες.
VEVOR Στεφάνι Μπάσκετ Τοίχου/Πόρτας, Αντικατάσταση Στεφανιού με Δίπλο Ελατήριο, 18" για Εσωτερική/Εξωτερική Χρήση LK18CBZKYTST8P5VZV0
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ενισχυμένος Σχεδιασμός: Παχιά πλάκα χάλυβα και ενισχυμένος δακτύλιος για αυξημένη αντοχή.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 23.43x19.09x4.72 ίντσες / 595x485x120 mm
  • Διάμετρος Σωλήνα: Φ0.63 ίντσες / 16 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 8.60 lbs / 3.9 kg
  • Υλικό Καλαθιού: Q235
  • Διάμετρος Καλαθιού: Φ19.09 ίντσες / 485 mm