VEVOR VEVOR Στρογγυλή Εστία Φωτιάς 30", Χάλυβας, Καφέ WXHPYCZSYTS30UQV0V0
Κωδικός προϊόντος : WXHPYCZSYTS30UQV0V0 ID : 41620
  • Βάθος Μπολ: 6 ίντσες / 15 εκ
  • Υλικό: Βαμμένος Ανθρακοχάλυβας
VEVOR Στρογγυλή Εστία Φωτιάς 30", Χάλυβας, Καφέ WXHPYCZSYTS30UQV0V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Fire Pit Bowl - 30 ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Διάμετρος Μπολ: 30.3 in/ 77 cm
  • Βάθος Μπολ: 6 in/ 15 cm
  • Ύψος Αντικειμένου: 11 in/ 28 cm
  • Διάμετρος Ποδιών: 2 in/ 5 cm
  • Πάχος Μπολ: 0.1 in/ 2.3 mm