Κωδικός προϊόντος : BPXGMDZLSLZFZ28P2V0 ID : 49003
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 609 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Ασφάλεια και Σταθερότητα
  • Εξαιρετική Ποιότητα
  • Πολλαπλές Επιλογές Εγκατάστασης
  • Ρυθμιζόμενες Γωνίες
  • Κομψός Σχεδιασμός
  • Υψηλής Ποιότητας Αξεσουάρ
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Εξαιρετική Ποιότητα
Κατασκευασμένη από ανθρακοχάλυβα, αυτή η χειρολαβή εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και αξιοπιστία.
Πολλαπλές Εγκαταστάσεις
Η χειρολαβή μπορεί να εγκατασταθεί σε διάφορες επιφάνειες, προσφέροντας ευελιξία στη χρήση.
Ρυθμιζόμενες Γωνίες
Κομψός Σχεδιασμός
Ο ρετρό σχεδιασμός της αψίδας σε μαύρο χρώμα προσθέτει μια κομψή πινελιά στον χώρο σας.
Υψηλής Ποιότητας Αξεσουάρ
Περιλαμβάνει αξεσουάρ υψηλής ποιότητας για εύκολη και ασφαλή εγκατάσταση.
  • Μέγιστη Απόσταση Κέντρου Στήλης: 7.3 in / 185 mm
  • Πλάτος Χειρολαβής: 2 in / 50 mm
  • Μήκος Χειρολαβής: 21.4 in / 1.8 ft
  • Απόσταση Κέντρου Στήλης Όταν Είναι Επίπεδη: 12.8 in / 325 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: BP-12
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 60.4 x 3.3 x 39 in / 1535 x 84 x 990 mm
  • Κατάλληλο για Σκαλοπάτια: 1-2 σκαλοπάτια
  • Καθαρό Βάρος: 13.5 lbs / 6.1 kg
  • Μέγιστη Διαφορά Ύψους: 8.2 in / 208 mm