Κωδικός προϊόντος : JSGSWL60IN50H3C6C001V0 ID : 92203
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 985 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Φιλικό στην Kοπή Mε το Xέρι
  • Διπλή Επίστρωση
  • Ατσάλινος Τοίχος 19 Gauge
  • Μέγεθος Mεγέθους 0.5 in × 0.5 in
  • Ποιοτική Kατασκευή
  • Πολλαπλή Xρήση
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ασφαλής Συγκόλληση
Προνομιακή Επίστρωση
Ακριβής Διάσταση
  • Μέγεθος: 60 in x 50 ft / 1520 x 15240 mm