Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B24TGA8LV0 ID : 77986
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 519 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ικανότητα Φορτίου: 500 lbs (226.8 kg) – Ασφαλής διαχείριση μεγάλων φορτίων
  • Πλήρης Επέκταση: Μήκος επέκτασης έως 24" (610 mm) για πλήρη πρόσβαση
  • Μηχανισμός Μαλακού Κλεισίματος: Αθόρυβη και ομαλή λειτουργία, προστατεύει από κλείσιμο με δύναμη
  • Εύκολη & Γρήγορη Συναρμολόγηση: Γρήγορη εγκατάσταση χωρίς ταλαιπωρία
  • Στιβαρός και Ανθεκτικός Σχεδιασμός: Κατασκευή που αντέχει στο χρόνο
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές και χρήσεις
  • Φιλικός Προσανατολισμός στο Χρήστη: Εύκολη χρήση και προσαρμογή
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR Διαφάνειες Συρταριών VEVOR Διαφάνειες Συρταριών Soft-Close από 16" έως 60" Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Ασφάλεια: Εγγυημένη
    • Ανθεκτικότητα: Στιβαρή και ανθεκτική κατασκευή
    • Πολλαπλές Χρήσεις: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές
    • Εύκολη Συναρμολόγηση: Γρήγορη και απλή εγκατάσταση
    • Σχεδίαση Φιλική στο Χρήστη: Άνετη και αποτελεσματική χρήση
    Προδιαγραφές
    • Μήκος Κατάλληλου Συρταριού: 24.5" (622 mm)
    • Μοντέλο Προϊόντος: 7601/7601Z-24"
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 24 x 3 x 0.77" (610 x 76 x 19.5 mm) χωρίς κλείδωμα, 25 x 3 x 0.77" (642 x 76 x 19.5 mm) με κλείδωμα