Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B22LTASUV0 ID : 65579
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 499 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν Πλήρους Επέκτασης
  • Ικανότητα Φορτίου: 500 lbs / 226.8 kg
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστική Χρήση
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B22LTASUV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών VEVOR 1 Ζεύγος 18-60 ιντσών Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών
  • Ασφαλής Χρήση
  • Πολυχρηστική Χρήση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 22.5" / 571 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 22" / 558 mm
  • Ικανότητα Φορτίου (Πλήρως Επεκταμένο): 413 lbs / 187 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: 7601Z-22"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 23 x 3 x 0.77" / 590 x 76 x 19.5 mm