Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B32MWQLXV0 ID : 65838
Μη διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 679 Πόντους
Δευτέρα - Παρασκευή: 09:00 - 17:00
Θέλω να ενημερωθώ μόλις έρθει!
Συμπληρώστε το email σας και θα ενημερωθείτε μόλις παραλάβουμε το προϊόν
ΝΕΟ! Πλάνο δόσεων με & χωρίς πιστωτική κάρτα
visa-image mastercard-image
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Ικανότητα Φορτίου: 500 lbs / 226.8 kg
  • Ασφαλής Χρήση
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυχρηστικότητα
Μη διαθέσιμο
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 εκ. με Απαλό Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B32MWQLXV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών VEVOR 1 Ζεύγος Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών 18-60 ιντσών
  • Απαλή Κλείσιμο με Ρουλεμάν
  • Πλήρης Επέκταση
  • Ασφαλής Χρήση
  • Πολυχρηστικότητα
  • Εύκολη και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός Σχεδιασμός προς τον Χρήστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Κατάλληλο Μήκος Συρταριού: 32.5" / 825.5 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 32" / 812 mm
  • Ικανότητα Φορτίου (Πλήρως Επεκταμένο): 332 lbs / 150.59 kg
  • Καθαρό Βάρος: 17.64 lbs / 8 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 33 x 3 x 0.77" / 843 x 76 x 19.5 mm