VEVOR VEVOR Σύστημα Καθαρισμού Αέρα HVAC Ολόκληρου Σπιτιού 50W με Λάμπα UV 5 ιντσών σε Αγωγό για Κλιματιστικά Συστήματα UVZJKGDJHQ25I0XIBV2
Κωδικός προϊόντος : UVZJKGDJHQ25I0XIBV2 ID : 61463
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 349 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αποτελεσματικός καθαρισμός αέρα
  • Αξιόπιστη και ανθεκτική ποιότητα
  • Εύκολη χρήση και συντήρηση
  • Ευρεία εφαρμογή
  • Ισχυρή συμβατότητα
  • Αρωματικός καθαριστής
VEVOR Σύστημα Καθαρισμού Αέρα HVAC Ολόκληρου Σπιτιού 50W με Λάμπα UV 5 ιντσών σε Αγωγό για Κλιματιστικά Συστήματα UVZJKGDJHQ25I0XIBV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Καθαριστής Αέρα HVAC Καθαριστής Αέρα HVAC για Όλο το Σπίτι
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για καθαρό αέρα στο σπίτι σας με τον Καθαριστή Αέρα HVAC. Με ισχύ 50W και δύο λάμπες UV 5 ιντσών, αυτό το σύστημα προσφέρει αποτελεσματική καθαριότητα αέρα.
  • Αποτελεσματική Καθαριότητα Αέρα: Εξασφαλίστε καθαρό και υγιεινό περιβάλλον.
  • Αξιόπιστη και Ανθεκτική Ποιότητα: Κατασκευασμένο από ατσάλι για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολο στη Χρήση και Συντήρηση: Απλή εγκατάσταση και λειτουργία.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για κάθε σύστημα κλιματισμού.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Συμβατό με διάφορα συστήματα HVAC.
  • Χωρίς Οσμή: Απολαύστε καθαρό αέρα χωρίς ανεπιθύμητες οσμές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μήκος Καλωδίου Ρεύματος: 1.5 m
  • Διαστάσεις Στεγάστρου: 180 x 110 x 1.5 mm
  • Ποσότητα Λαμπών: 2
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: 2403-UV25X2
  • Διαστάσεις Διακόπτη: 60 x 26 x 13.5 mm
  • Ονομαστική Ισχύς: 50W (25W ανά λάμπα)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 180 x 110 x 250 mm
  • Καθαρό Βάρος: 0.59 kg
  • Μήκος Κύματος: 254nm
  • Μήκος Λάμπας: 126 mm